Kolonie i obozy
Gdańsk ( nad jeziorem Mausz)

Atrakcje na naszych obozach:

 

Windsurfing

Windsurfing jest sportem, który nie wymaga posiadania odpowiedniego wzrostu, wagi czy wieku. Każdy, kogo interesuje ta dyscyplina, może z łatwością opanować podstawy, posłuchać szumu wody i poczuć wiatr we włosach!

Piłka nożna

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. W szczególności uwielbiany jest przez chłopców, chociaż i dziewczynki bardzo dobrze sobie w nim radzą. Upewnimy się, że każdy będzie miał szansę wspólnie zagrać!

Siatkówka

W zależności od ich poziomu zaawansowania i wiedzy, zapoznamy naszych podopiecznych z podstawowymi zasadami i technikami gry w siatkówkę. Dzieci nauczą się przyjmować piłkę, zachować prawidłową postawę i znacznie więcej.

 

Zajęcia z tańca

Zumba – taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego, kształtuje to dynamikę jak i sylwetkę.

Kajaki

Dla fanów natury, szumu wody oraz śpiewu ptaków przygotowaliśmy kajaki, które stanowią idealne połączenie aktywnego wypoczynku i relaksu. Opiekuni zadbają o bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę!

Zabawy terenowe

Kolonie i obozy są świetną okazją nie tylko do sportu i aktywności fizycznej, ale także do rozwoju u dzieci takich umiejętności jak równowaga, współpraca w grupie, kreatywne myślenie oraz refleks.

Drogie dzieci! Droga młodzieży!

Jeśli lubisz:

  • uprawiać sport
  • przygody
  • gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • poznawać nowych ludzi
  • spędzać niezwykłe chwile z nowymi przyjaciółmi

I jeśli nie chcesz nudzić się w domu podczas tegorocznych wakacji, to…. ta oferta jest dla Ciebie!

Drodzy rodzice!

Kolonię organizujemy z myślą o potrzebach naszych dzieci. Naszym zamysłem jest, by połączyć odpoczynek z fantastyczną zabawą. Główny nacisk kładziemy na aktywność i pożyteczne spędzenie czasu. Proponowany przez nas program został stworzony w oparciu o wiedzę i doświadczenie długoletnich wychowawców oraz nauczycieli pracujących z młodzieżą. Odpowiednio przeszkolona kadra zadba nie tylko o atrakcyjne zajęcia, ale również o bezpieczeństwo dzieci.


Zajęcia adresowane są dla wszystkich, którzy chcą się świetnie bawić, aktywnie i zdrowo spędzić czas. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych zdolności, wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego. Zajęcia będą prowadzone w kameralnych grupach (ok. 10 osobowych). Organizowany przez nas obóz sportowy dla dzieci to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz wachlarza zajęć gimnastycznych przewidujemy również gry i zabawy terenowe, zajęcia manualne, zajęcia integracyjne (szczegóły poniżej). Jako organizatorzy możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wielu rodziców nam zaufało. Dołącz do nich i Ty.

Organizujemy dwa obozy sportowe dla dzieci oraz młodzieży z piłką nożną i nie tylko w okolicy Gdańska, jeden zaczynający się 2 lipca i trwający do 11 lipca oraz drugi od 12 lipca do 21 lipca. Każdy oferowany przez nas wyjazd to starannie zaplanowany program, który rozwija. Nie idziemy na skróty.

Obozy dla dzieci od 7 do 11 lat

Wszystkie nasze kolonie i obozy są przygotowane tak, by uczestnicy mieli idealnie wyważony czas zarówno na aktywność fizyczną, jak i twórczą. Nie działamy na oślep, ponieważ wiemy, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę oraz pielęgniarkę na terenie ośrodka, aby dopilnowane było bezpieczeństwo wszystkich dzieci, które przyjechały na nasz obóz sportowy. W planie mamy rozmaite sporty (więcej informacji niżej), ogniska, dyskoteki oraz różne zajęcia twórcze. Są to między innymi kolonie piłkarskie dla dzieci zafascynowanych tą dziedziną, lecz nie brakuje także takich dyscyplin, jak siatkówka czy tenis. Dopilnujemy, aby każdy uczestnik czuł się zrelaksowany i akceptowany.

Obozy młodzieżowe od 12 lat

Nasza oferta to także obozy młodzieżowe, jako że rozumiemy, iż starsze dzieci potrzebują często innego typu atrakcji. Dbamy o urozmaicenie pobytu, aby każdego dnia działo się coś ciekawego. Zajęcia są dopasowane do tej grupy wiekowej, aby nikt nie narzekał na nudę. Będzie można między innymi zagrać w piłkę nożną lub koszykówkę, a także udać się na wycieczkę kajakiem i spróbować swoich sił w windsurfingu. Co więcej, nasz obóz młodzieżowy to także okazja do tego, by poznać podstawy sztuki walki judo. Zapraszamy na kolonie (wyjazd z Gdańska) i obozy sportowe dla młodzieży. Rodzice przywożą swoje pociechy na miejsce zbiórki, a my zapewniamy transport nad samo jezioro Mausz.

Telefon do kierownika obozu 504 048 766

I turnus

24.06.2019 – 03.07.2019

Zapraszamy

II turnus

04.07.2019 – 13.07.2019

Zapraszamy

Koszt

1390zł

Zapisy

e-mail: rafik.edu@op.pl
tel. 515 440 600
Formularz zgłoszeniowy online

Zapisy online

Lokalizacja

Kolonia będzie zorganizowana w Ośrodku Szkoleniowo – Rehabilitacyjnym MAUSZ w Ostrów Mausz.
Ośrodek jest położony w malowniczej okolicy – wśród jezior i lasów. Więcej o lokalizacji: http://szansa-mausz.org/

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w murowanych domkach z pełnym węzłem sanitarnym.

Dlaczego my?

Jako kadra posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Nasze działania cechuje kreatywność, pomysłowość.
Różnorodny program dostosowany do grup wiekowych uwzględniający różnice w rozwoju psychicznym jak i fizycznym dzieci i młodzieży.
Zwiększona ilość kadry, która wpływa na wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród uczestników kolonii.

Zapewniamy:

Opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry (pedagodzy, wychowawcy kolonijni),
Zdrowe wyżywienie,
Ubezpieczenie NNW,
Kolonię pod nadzorem Kuratorium Oświaty i Sanepidu,
Szeroki wachlarz form i metod pracy,
Wyśmienitą zabawę w grupie rówieśników i naukę poprzez zabawę w bezstresowej atmosferze

Pliki do pobrania:

Karta dla rodziców – MauszKarta kwalifikacyjna – MauszRegulamin – MauszZabieramy ze sobą

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

Wybierz turnus:

Dane rodzica

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Numer tel :

Dane dziecka

Imię:

Nazwisko:

Wiek dziecka:

Dzieci od 7 roku życia

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji niniejszej rezerwacji (zgodnie z Ustawą z dn, 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

W razie nie otrzymania e-maila zwrotnego prosimy o kontakt telefoniczny.