Kolonie i obozy w Gdańsku

Wyjazdy:

I Trunus zbiórka pod Szkołą Podstawową nr 76, Jagiellońska 14 o godz. 7.30

II Turnus zbiórka pod Szkoła Podstawową nr 76, Jagiellońska 14 o godz. 8.30

Telefon do kierownika obozu: 504 048 766


Organizujemy dwa turnusy w okolicy Gdańska, jeden zaczynający się 26 czerwca i trwający do 5 lipca oraz drugi od 6 lipca do 15 lipca. Każdy przygotowany przez nas obóz to starannie zaplanowany czas, który rozwija. Nie idziemy na skróty.

Oba turnusy są dokładnie zorganizowane tak, by każdy z uczestników posiadał idealnie wyważony czas na rozwój fizyczny, jak i twórczy. Nie działamy na oślep, ponieważ wiemy, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz pielęgniarkę na terenie ośrodka, którzy dopilnują bezpieczeństwa każdej osoby uczestniczącej w obozie. W planie mamy rozmaite sporty (więcej informacji niżej), ogniska, dyskoteki oraz różne zajęcia twórcze. Dopilnujemy, aby każde dziecko czuło się na obozie zrelaksowane i akceptowane.

Kolonia sportowo-rekreacyjna wyjazdowa do Mausza
Całodobowa opieka wychowawców i trenerów
Zapisy dzieci w wieku od 8 – 14 lat
Zapisy mailem, telefonicznie lub osobiście w Szkole Podstawowej nr 76

Pliki do pobrania:

Karta dla rodziców – MauszKarta uczestnika – MauszRegulamin – MauszZabieramy ze sobą

 

Atrakcje na naszych obozach:

 

Windsurfing

Windsurfing jest sportem, który nie wymaga posiadania odpowiedniego wzrostu, wagi czy wieku. Każdy, kogo interesuje ta dyscyplina, może z łatwością opanować podstawy, posłuchać szumu wody i poczuć wiatr we włosach!

Piłka nożna

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. W szczególności uwielbiany jest przez chłopców, chociaż i dziewczynki bardzo dobrze sobie w nim radzą. Upewnimy się, że każdy będzie miał szansę wspólnie zagrać!

Siatkówka

W zależności od ich poziomu zaawansowania i wiedzy, zapoznamy naszych podopiecznych z podstawowymi zasadami i technikami gry w siatkówkę. Dzieci nauczą się przyjmować piłkę, zachować prawidłową postawę i znacznie więcej.

 

Judo

Judo to rodzaj sztuki walki wywodzącej się z Japonii. Twórcą judo jest Jigoro Kano, który odpowiednio zebrał i usystematyzował wiedzę na jej temat. Teraz tę sztukę walki praktykują nie tylko dorośli, ale także dzieci.

Kajaki

Dla fanów natury, szumu wody oraz śpiewu ptaków przygotowaliśmy kajaki, które stanowią idealne połączenie aktywnego wypoczynku i relaksu. Opiekuni zadbają o bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę!

Zabawy terenowe

Kolonie i obozy są świetną okazją nie tylko do sportu i aktywności fizycznej, ale także do rozwoju u dzieci takich umiejętności jak równowaga, współpraca w grupie, kreatywne myślenie oraz refleks.