Kolonie i obozy w Gdańsku

Organizujemy dwa obozy sportowe dla dzieci oraz młodzieży z piłką nożną i nie tylko w okolicy Gdańska, jeden zaczynający się 26 czerwca i trwający do 5 lipca oraz drugi od 6 lipca do 15 lipca. Każdy oferowany przez nas wyjazd to starannie zaplanowany program, który rozwija. Nie idziemy na skróty.

Wszystkie nasze kolonie i obozy są przygotowane tak, by uczestnicy mieli idealnie wyważony czas zarówno na aktywność fizyczną, jak i twórczą. Nie działamy na oślep, ponieważ wiemy, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę oraz pielęgniarkę na terenie ośrodka, aby dopilnowane było bezpieczeństwo wszystkich dzieci, które przyjechały na nasz obóz sportowy. W planie mamy rozmaite sporty (więcej informacji niżej), ogniska, dyskoteki oraz różne zajęcia twórcze. Są to między innymi kolonie piłkarskie dla dzieci zafascynowanych tą dziedziną, lecz nie brakuje także takich dyscyplin, jak siatkówka czy tenis. Dopilnujemy, aby każdy uczestnik czuł się zrelaksowany i akceptowany.

Obozy młodzieżowe

Nasza oferta to także obozy młodzieżowe, jako że przedział wiekowy ustaliliśmy na 8-14 lat. Dbamy o urozmaicenie pobytu, aby każdego dnia działo się coś ciekawego. Zajęcia są dopasowane do danej grupy wiekowej, aby nikt nie narzekał na nudę. Będzie można między innymi zagrać w piłkę nożną lub koszykówkę, a także udać się na wycieczkę kajakiem i spróbować swoich sił w windsurfingu. Co więcej, nasz obóz młodzieżowy to także okazja do tego, by poznać podstawy sztuki walki judo. Zapraszamy na kolonie (wyjazd z Gdańska) i obozy sportowe dla młodzieży. Rodzice przywożą swoje pociechy na miejsce zbiórki, a my zapewniamy transport nad samo jezioro Mausz.

Kolonia sportowo-rekreacyjna wyjazdowa do Mausza
Całodobowa opieka wychowawców i trenerów
Zapisy dzieci w wieku od 8 – 14 lat
Zapisy mailem, telefonicznie lub osobiście w Szkole Podstawowej nr 76

Pliki do pobrania:

Karta dla rodziców – MauszKarta uczestnika – MauszRegulamin – MauszZabieramy ze sobą

 

Atrakcje na naszych obozach:

 

Windsurfing

Windsurfing jest sportem, który nie wymaga posiadania odpowiedniego wzrostu, wagi czy wieku. Każdy, kogo interesuje ta dyscyplina, może z łatwością opanować podstawy, posłuchać szumu wody i poczuć wiatr we włosach!

Piłka nożna

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. W szczególności uwielbiany jest przez chłopców, chociaż i dziewczynki bardzo dobrze sobie w nim radzą. Upewnimy się, że każdy będzie miał szansę wspólnie zagrać!

Siatkówka

W zależności od ich poziomu zaawansowania i wiedzy, zapoznamy naszych podopiecznych z podstawowymi zasadami i technikami gry w siatkówkę. Dzieci nauczą się przyjmować piłkę, zachować prawidłową postawę i znacznie więcej.

 

Judo

Judo to rodzaj sztuki walki wywodzącej się z Japonii. Twórcą judo jest Jigoro Kano, który odpowiednio zebrał i usystematyzował wiedzę na jej temat. Teraz tę sztukę walki praktykują nie tylko dorośli, ale także dzieci.

Kajaki

Dla fanów natury, szumu wody oraz śpiewu ptaków przygotowaliśmy kajaki, które stanowią idealne połączenie aktywnego wypoczynku i relaksu. Opiekuni zadbają o bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę!

Zabawy terenowe

Kolonie i obozy są świetną okazją nie tylko do sportu i aktywności fizycznej, ale także do rozwoju u dzieci takich umiejętności jak równowaga, współpraca w grupie, kreatywne myślenie oraz refleks.