Kolonie i obozy w Gdańsku

 

Kolonie

Akademia Ruchu „Rafik” oferuje Państwu także pasjonujące kolonie, podczas których dzieci będą nie tylko wspaniale się bawić, ale także aktywnie spędzać czas. Gwarantujemy, że nie będzie czasu na nudę, ponieważ dbamy o to, aby zapewnić wszystkich uczestnikom moc różnorodnych atrakcji. Dzieci będą rozwijać swoje zainteresowania, spędzając przy tym czas w gronie rówieśników.

Energetyczne tygodnie spędzone nad malowniczym jeziorem Mausz to najlepsza inwestycja w rozwój i kształtowanie osobowości dziecka. Dzięki udziale w zabawach zespołowych i wspólnych grach na łonie natury, najmłodsi nauczą się samodzielności oraz posmakują zdrowej rywalizacji.
Kolonie i obozy w Gdańsku to ciekawa propozycja nie tylko dla wysportowanych chłopców i dziewcząt, gdyż każde dziecko na naszym turnusie znajdzie aktywność fizyczną dopasowaną do swoich możliwości oraz uwzględniającą jego ograniczenia.

Obozy

Wiemy, że lato to czas odkrywania, przeżywania niezapomnianych przygód oraz zawiązywania trwałych więzi, dlatego proponujemy swoim podopiecznym intensywne kolonie i obozy w Gdańsku i okolicach. W otoczeniu dzikiej przyrody, pod czujnym okiem opiekunów, dzieci osiągną pierwsze sportowe sukcesy w wybranej dziedzinie, umacniając hart ducha i ciała.

Aby wypoczynek był czystą przyjemnością, nie należy zapominać o zapakowaniu podstawowego ekwipunku, takiego jak strój do pływania, nakrycie głowy czy środek na owady. W trakcie trwania naszych kolonii i obozów, dzieci nie tylko udoskonalą swoje sportowe umiejętności, ale także beztrosko spędzą najpiękniejsze momenty dzieciństwa.

Zajęcia tematyczne:

Piłka nożna, piłka siatkowa, tenis ziemny, judo, winsurfing, kajaki

Zajęcia rekreacyjno-twórcze:

Kąpiele w jeziorze połączone z plażowaniem, gry terenowe, zajęcia plastyczno-twórcze, dyskoteki, ognisko

Pełne atrakcji kolonie dla dzieci – lato 2017

Nasze kolonie sportowe nad jeziorem Mausz to idealny sposób na atrakcyjne cenowo, a jednocześnie ekscytujące wakacje dla dzieci. W 2017 roku organizowane są dwa turnusy – jeden na przełomie czerwca i lipca, a drugi w sierpniu. Taki letni obóz rekreacyjny pozwala uczestnikom spędzać czas aktywnie, np. przez częste treningi piłki nożnej. Nie zabraknie również oczywiście atrakcji wodnych, takich jak windsurfing czy wycieczki kajakowe. Ponadto, odbędą się między innymi treningi judo, a także rozgrywki w tenisa ziemnego, siatkówkę i koszykówkę.

Chcemy, aby nasze obozy wakacyjne były rozwijające pod wieloma względami, dlatego włączamy do nich także zajęcia twórcze i plastyczno-manualne. Wieczorami urządzamy natomiast dyskoteki i ogniska, gwarantujące uczestnikom świetną zabawę. Jako doświadczony organizator, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwa pociechom jak najlepsze kolonie. Nasze obozy dziecięce startują z Trójmiasta, a konkretnie z Gdańska. Serdecznie zapraszamy!

Kolonia sportowo-rekreacyjna wyjazdowa do Mausza
Całodobowa opieka wychowawców i trenerów
Zapisy dzieci w wieku od 8 – 14 lat
Zapisy mailem, telefonicznie lub osobiście w Szkole Podstawowej nr 76

Pliki do pobrania:

Karta dla rodziców – MauszKarta uczestnika – MauszRegulamin – MauszZabieramy ze sobą