Obozy piłkarskie dla dzieci
Gdańsk ( nad jeziorem Mausz)

Trening

Dyscyplina

Rywalizacja

Dobra zabawa


Kolonie piłkarskie dla dzieci, na które dowozimy uczestników z Gdańska, to jedne z najpopularniejszych wyjazdów organizowanych przez Akademię Ruchu Rafik. Wieloletnie doświadczenie wychowawców oraz opinie rodziców i ich pociech, pozwoliły nam stworzyć obozy, które skłaniają do rozwoju oraz spędzania aktywnie czasu. Każde dziecko, które wybierze się na jeden z naszych wyjazdów, wróci do domu usatysfakcjonowane oraz pełne pozytywnej energii, ponieważ nawiąże tam cenne znajomości oraz zdobędzie szereg nowych umiejętności.

Kolonie piłkarskie dla dzieci

W programie każdej kolonii piłkarskiej dla dzieci jest odbywający się aż trzy razy dziennie trening piłki nożnej. Maluchy i młodzież będą miały szansę podszkolić swoje umiejętności, a przede wszystkim spędzić czas uprawiając swój ulubiony sport. Z pewnością nie będą narzekać na nudę, ponieważ nasze kolonie piłkarskie dla dzieci, to także okazja do tego, by spróbować swoich sił w wielu innych dyscyplinach, jak na przykład siatkówka, windsurfing czy kajakarstwo. Dodatkowo, prowadzimy zabawy terenowe oraz zajęcia tematyczne i twórcze.

Zależy nam na tym, aby dzieciaki były wypoczęte i pełne sił każdego dnia obozu, dlatego nasza baza noclegowa obejmuje wygodne domki z pełnym zapleczem sanitarnym. Odpowiednio wyszkolona kadra z wieloletnim doświadczeniem odpowiada za bezpieczeństwo uczestników oraz wyjątkową zabawę każdego dnia, którą gwarantują nasze kolonie piłkarskie dla dzieci. Organizujemy transport z Gdańska, aby rodzice i opiekunowie nie musieli przejmować się dostarczeniem swojej pociechy do obiektu nad malowniczym jeziorem Mausz.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

Wybierz turnus:

Dane rodzica

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Numer tel :

Dane dziecka

Imię:

Nazwisko:

Wiek dziecka:

Dzieci od 7 roku życia

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji niniejszej rezerwacji (zgodnie z Ustawą z dn, 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

W razie nie otrzymania e-maila zwrotnego prosimy o kontakt telefoniczny.