Obozy dla dzieci
Gdańsk ( nad jeziorem Mausz)

Atrakcje:

 

Sport

Przyjaźń

Ognisko

Współzawodnictwo


Każdego lata organizujemy zapewniające moc wrażeń obozy sportowe dla dzieci. Gdańsk to miejsce, z którego zawsze wyjeżdżamy, ale uczestnicy zwykle pochodzą z całego Trójmiasta, a także pobliskich miejscowości. Zapewniamy maluchom wakacje pełne ruchu na świeżym powietrzu, co jest ogromnie ważne w czasach zdominowanych przez telefony komórkowe, komputery i telewizję. Program konstruujemy tak, aby był różnorodny i nie pozwalał nikomu się nudzić. Ponadto, uczestnicy często się ze sobą zaprzyjaźniają do tego stopnia, że chcą spędzać razem czas także długo po zakończeniu kolonii.

Nasz obóz sportowy dla dzieci z Gdańska i okolic jest zawsze dopracowany pod każdym względem. Zatrudniamy wyłącznie opiekunów z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi. Co więcej, zakwaterowanie organizujemy w miejscu zapewniającym bardzo dobre warunki – są to schludne i czyste domki murowane. Na terenie ośrodka rezyduje pielęgniarka, a nad kąpieliskami, gdzie obozowicze plażują i pływają w jeziorze Mausz, czuwają profesjonalni ratownicy. W cenę kolonii jest również wliczone wyżywienie – trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek.

Obóz sportowy dla dzieci

Chcąc zapewnić swoim pociechom dużo ruchu na świeżym powietrzu, warto wysyłać je na nasze obozy sportowe dla dzieci. Piłka nożna jest zwykle jednym z najważniejszych punktów programu, lecz można uprawiać także inne dyscypliny. Dużo frajdy sprawią uczestnikom z pewnością zajęcia z windsurfingu oraz wyprawy kajakowe. Poza tym, uczymy podopiecznych również żywiołowego tańca, jakim jest zumba i prowadzimy zajęcia twórcze. Ponadto, organizujemy również ciekawe zabawy terenowe, a wieczorami zapraszamy obozowiczów na ogniska i dyskoteki.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

Wybierz turnus:

Dane rodzica

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Numer tel :

Dane dziecka

Imię:

Nazwisko:

Wiek dziecka:

Dzieci od 7 roku życia

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji niniejszej rezerwacji (zgodnie z Ustawą z dn, 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

W razie nie otrzymania e-maila zwrotnego prosimy o kontakt telefoniczny.