Obozy młodzieżowe
Gdańsk ( nad jeziorem Mausz)

Atrakcje:

 

Taniec

Dobra zabawa

Sport

Przyjaźń


Organizujemy pełne wrażeń obozy sportowe dla młodzieży. Gdańsk stanowi naszą siedzibę i to z tego miasta wyruszamy, ale do udziału zaproszeni są też młodzi ludzie z całego Trójmiasta i okolic. Duży nacisk kładziemy na to, aby wypoczynek był połączony z różnymi aktywnościami fizycznymi, sprawiającymi uczestnikom mnóstwo frajdy. W ten sposób, można odciągnąć młodzież od ekranów komputerów, telewizorów czy telefonów komórkowych i zainteresować ich spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Ponadto, uczestnicy mogą zawierać nowe, ciekawe znajomości, które niejednokrotnie utrzymują jeszcze przez długi czas po zakończeniu kolonii.

Odpowiednio wykwalifikowana i doświadczona kadra dba o to, aby każdy nasz obóz młodzieżowy z Gdańska przebiegał bezpiecznie. Odbywa się on nad jeziorem Mausz, gdzie uczestnicy mogą plażować i spędzać czas w wodzie na specjalnie do tego celu przeznaczonym kąpielisku, pod czujnym okiem ratownika. Obozowicze zostają zakwaterowani w murowanych domkach, które zapewniają komfort i bardzo dobre warunki sanitarne. Otrzymują oni trzy posiłki dziennie, a także podwieczorek.

Obozy sportowe dla młodzieży

Nasze obozy młodzieżowe z Gdańska mają bogaty program, aby nikt się na nich nie nudził. Podopieczni mogą, na przykład, grać w gry sportowe, towarzyskie i terenowe, wzbudzając w sobie ducha zdrowej rywalizacji. Ponadto, organizujemy tematyczne zajęcia kreatywne, zapewniające uczestnikom wielopoziomowy rozwój. Niezwykle ciekawym punktem programu jest również bez wątpienia nauka windsurfingu, dzięki czemu można poczuć wiatr we włosach i cieszyć się wypoczynkiem nad wodą. Poza tym, podczas wypraw kajakowych obozowicze cieszą oczy pięknymi krajobrazami, jakie zapewnia ta malownicza okolica. Wieczorami natomiast organizowane są dyskoteki i ogniska, pozwalające młodzieży jeszcze bardziej się zintegrować.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

Wybierz turnus:

Dane rodzica

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Numer tel :

Dane dziecka

Imię:

Nazwisko:

Wiek dziecka:

Dzieci od 7 roku życia

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji niniejszej rezerwacji (zgodnie z Ustawą z dn, 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

W razie nie otrzymania e-maila zwrotnego prosimy o kontakt telefoniczny.