Obozy sportowe
Gdańsk ( nad jeziorem Mausz)

Atrakcje:

 

Koszykówka

Piłka nożna

Siatkówka

Kajaki


Organizujemy obozy sportowe dla dzieci i młodzieży, którzy uwielbiają aktywność ruchową i chętnie spędzą wakacje z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która nie tylko z powodzeniem panuje nad uczestnikami obozu, ale dodatkowo motywuje ich do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy. Baza noclegowa spełni potrzeby każdej pociechy, a mnogość zajęć nie pozwoli nawet na chwilę nudy. Zależy nam na tym, aby nasi klienci dotarli bez problemu na obóz sportowy dla dzieci, dlatego proponujemy wyjazd zorganizowany z Gdańska.

Obozy sportowe dla dzieci – od 7 do 12 lat

Akademia Ruchu Rafik organizuje już od lat cieszące się ogromną popularnością obozy sportowe dla dzieci. Piłka nożna jest bardzo ważnym elementem organizowanych przez nas wyjazdów, zwłaszcza dla grup dedykowanych oraz innych chętnych. Treningi odbywają się nawet trzy razy dziennie, aby dostarczyć dorastającym pociechom dużo ruchu oraz pozwolić im na rozwijanie ich umiejętności. Ponadto dzieci mogą liczyć także na ciekawe zabawy terenowe, kontakt z wieloma innymi dziedzinami sportu oraz wygodne i bezpieczne zakwaterowanie.

Obozy sportowe dla młodzieży – od 12 lat

Na nasze obozy sportowe dla młodzieży, z Gdańska dojeżdżają specjalnie przygotowane autokary lub busy. W ten sposób możemy zagwarantować transport uczestników, których opiekunowie nie mogą zawieźć ich w miejsce docelowe. Podczas organizowanego przez nas wyjazdu, zapewniamy nastolatkom mnogość atrakcji oraz zajęć dostosowanych do ich wieku. Młodzież otrzymuje możliwość rozwijania swoich pasji oraz zdobywania nowych umiejętności, a także spędzania aktywnie czasu w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

Wybierz turnus:

Dane rodzica

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Numer tel :

Dane dziecka

Imię:

Nazwisko:

Wiek dziecka:

Dzieci od 7 roku życia

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji niniejszej rezerwacji (zgodnie z Ustawą z dn, 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

W razie nie otrzymania e-maila zwrotnego prosimy o kontakt telefoniczny.