Półkolonie dla dzieci w Gdańsku

Na naszych półkoloniach w Gdańsku, dzieci nigdy nie narzekają na nudę. Stawiamy na sport, dlatego, pod nadzorem opiekuna, mogą się one wybiegać i wyszaleć, podnosząc jednocześnie swoją sprawność fizyczną. Organizujemy także gry zespołowe, które uczą współpracy i komunikacji z innymi. Dzięki naszej ofercie, najmłodsi nie spędzają wolnych dni jedynie przed telewizorem czy komputerem, lecz wspaniale bawią się z rówieśnikami na świeżym powietrzu.

Organizowane przez nas półkolonie sportowo-rekreacyjne są dla aktywnych dzieci, chociaż być może te mniej ruchliwe także przekonają się do sportu.

Oprócz aktywnych zajęć sportowych prowadzimy też plażowanie i wiele

Półkolonie Gdańsk Jagiellońska 14, Szkoła Podstawowa nr 76
Zapewniamy zajęcia od godziny 8.00 do godziny 16.00
Zapisy dzieci od 7 – 14 lat
Zapisy mailem, telefonicznie lub osobiście w szkole

Pliki do pobrania:

Program półkoloniiKarta uczestnika półkolonii

Atrakcje na naszych półkoloniach:


Basen

Przeprowadzimy różnorodne zajęcia w wodzie, które nie tylko rozwiną wytrzymałość fizyczną czy też koordynację ruchową, ale także sprawią, że nawet osoby mniej aktywne z chęcią będą w nich uczestniczyły.


Piłka nożna

Piłka nożna jest nie tylko dla chłopców – każdy, kto interesuje się tą dyscypliną sportową jest mile widziany. Na zajęciach przedstawimy podstawowe zasady gry, ale także i nauczymy kilku przydatnych manewrów.


Multisport

Prowadzimy rozwijające, pełne frajdy gry i zabawy zespołowe, które zapewniają dzieciom dużo ruchu oraz uczą współpracy w grupie. Wśród dostępnych dyscyplin mieści się siatkówka, koszykówka, badminton, piłka ręczna i unihokej.