Półkolonie dla dzieci w Gdańsku

Na naszych półkoloniach w Gdańsku, dzieci nigdy nie narzekają na nudę. Stawiamy na sport, dlatego, pod nadzorem opiekuna, mogą się one wybiegać i wyszaleć, podnosząc jednocześnie swoją sprawność fizyczną. Organizujemy także gry zespołowe, które uczą współpracy i komunikacji z innymi. Dzięki naszej ofercie, najmłodsi nie spędzają wolnych dni jedynie przed telewizorem czy komputerem, lecz wspaniale bawią się z rówieśnikami na świeżym powietrzu.

Organizowane przez nas półkolonie sportowo-rekreacyjne są dla aktywnych dzieci, chociaż być może te mniej ruchliwe także przekonają się do sportu.

Oprócz aktywnych zajęć sportowych prowadzimy też plażowanie i wiele innych form spędzania czasu.

Półkolonie Gdańsk Jagiellońska 14, Szkoła podstawowa nr 76
Zapewniamy zajęcia od godziny 8.00 do godziny 16.00
Dzieci od 7 do 12 lat

Terminy

  • I 25.06-29.06
  • II 02.07-06.07
  • III 09.07-13.07
  • IV 16.07-20.07
  • V 23.07-27.07
  • VI 30.07-03.08

Koszt za turnus

410zł

Zapisy

e-mail: rafik.edu@op.pl
tel. 515 440 600
Formularz zgłoszeniowy online

Pliki do pobrania:

Program półkoloniiKarta uczestnika półkolonii

Atrakcje na naszych półkoloniach:

Basen

Przeprowadzimy różnorodne zajęcia w wodzie, które nie tylko rozwiną wytrzymałość fizyczną czy też koordynację ruchową, ale także sprawią, że nawet osoby mniej aktywne z chęcią będą w nich uczestniczyły.

Piłka nożna

Piłka nożna jest nie tylko dla chłopców – każdy, kto interesuje się tą dyscypliną sportową jest mile widziany. Na zajęciach przedstawimy podstawowe zasady gry, ale także i nauczymy kilku przydatnych manewrów.


Multisport

Prowadzimy rozwijające, pełne frajdy gry i zabawy zespołowe, które zapewniają dzieciom dużo ruchu oraz uczą współpracy w grupie. Wśród dostępnych dyscyplin mieści się siatkówka, koszykówka, badminton, piłka ręczna i unihokej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

Wybierz turnus:

Dane rodzica

Imię:

Nazwisko:

Adres email:

Numer tel :

Dane dziecka

Imię:

Nazwisko:

Wiek dziecka:

Dzieci w wieku 7 - 12

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji niniejszej rezerwacji (zgodnie z Ustawą z dn, 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

W razie nie otrzymania e-maila zwrotnego prosimy o kontakt telefoniczny.