Półkolonie dla dzieci w Gdańsku

W wakacje, gdy nie ma zajęć szkolnych, wielu rodziców zastanawia się, komu powierzyć opiekę nad swoimi pociechami, podczas gdy oni muszą być w pracy. Świetnym rozwiązaniem tego problemu są nasze fascynujące półkolonie dla dzieci, podczas których maluchy mogą ciekawie spędzać czas, nawiązując przy tym nowe przyjaźnie i rozwijając swoje pasje wraz z rówieśnikami.

Półkolonie sportowe

Na naszych półkoloniach w Gdańsku, dzieci nigdy nie narzekają na nudę. Stawiamy na sport, dlatego, pod nadzorem opiekuna, mogą się one wybiegać i wyszaleć, podnosząc jednocześnie swoją sprawność fizyczną. Organizujemy także gry zespołowe, które uczą współpracy i komunikacji z innymi. Dzięki naszej ofercie, najmłodsi nie spędzają wolnych dni jedynie przed telewizorem czy komputerem, lecz wspaniale bawią się z rówieśnikami na świeżym powietrzu.

Organizowane przez nas półkolonie sportowo-rekreacyjne są dla aktywnych dzieci, dlatego przeważają dyscypliny: dla dziewcząt – piłka siatkowa, natomiast dla chłopców – piłka nożna natomiast zarówno dla dziewcząt i chłopców basen. Oprócz aktywnych zajęć sportowych prowadzimy też plażowanie i wiele zabaw integracyjnych, podczas których dzieci są cały czas pod opieką doświadczonych animatorów.

Zwiedzanie Gdańska, Gdyni i Sopotu

Jednak atrakcje sportowe to nie wszystko, co składa się na nasze półkolonie dla dzieci. Gdańsk, Gdynia oraz Sopot to jedne z najpiękniejszych polskich miast, dlatego chcemy naszym podopiecznym pokazać ich urok w pełni. Podczas zwiedzania, poznają oni historię miast oraz legendy z nimi związane, znajdując się pod opieką świetnie wykwalifikowanych opiekunów. Zachęcamy do zapisywania dzieci na nasze półkolonie, dzięki którym będą one spędzać czas aktywnie i rozwijać wiedzę oraz umiejętności. Podczas naszych półkolonii dzieci poznają nie tylko Gdańsk, ale też i Gdynię oraz Sopot

Półkolonie Gdańsk Jagiellońska 14, Szkoła Podstawowa nr 76
Zapewniamy zajęcia od godziny 8.00 do godziny 16.00
Zapisy dzieci od 7 – 14 lat
Zapisy mailem, telefonicznie lub osobiście w szkole

Pliki do pobrania:

Program półkoloniiKarta uczestnika półkolonii